Uudis

Huawei lubab su telefoni katkise ekraani tasuta välja vahetada

Jep, telefonide ekraanid võivad minna katki küll, kui need maha kukuvad.Foto: Scanpix

Huawei Cares teeninduspakett muutub eestlastele kättesaadavaks alates 15. juulist ning kampaaniaperioodil uue Huawei P30 ja P30 Pro seeria nutitelefonide ostjad saavad vahetada katkise ekraani terve vastu üks kord 12 kuu jooksul, lisaks kantakse sellele ka kaitsekile.

Lisaks pakub Huawei Cares ka teeninduspäeva kasutamise võimalust kuu igal viimasel nädalal neljapäevast laupäevani kuni aasta lõpuni. Selles ajavahemikus saavad laias valikus Huawei mudelite omanikud vahetada oma katkise ekraani uue vastu poole soodsamalt koos kaitsekilega.

Koostöös IPSOSega viis Huawei läbi üleeuroopalise tarbijauuringu, milles küsiti inimestelt, millised olukorrad valmistavad neile nutitelefonidega seoses kõige rohkem peavalu ja millised on kõige tõenäolisemalt ette tulevad probleemid.

Uuring näitas, et pea kõikide tarbijate hinnangul on katkine ekraan mobiiltelefonide puhul kõige tõenäolisem ja murettekitavam.

Uuringu tulemused näitasid, et 75% nutitelefonide omanikest oleksid väga kurvad, kui kaotaksid oma väärtuslikud andmed, 78% aga muretseb telefoni võimaliku katkimineku pärast.

63% vastanutest tundis muret, et võivad kaotada seadmesse salvestatud andmed, 59% muretses aku rikke ja 56% veekahjustuste pärast. 87,5% nutitelefoni kasutajatest leidis, et telefonide tootjad peaksid inimlike vigade või õnnetuste korral kasutajatele rohkem vastu tulema ning 92% märkis, et katkise ekraani asendamise kulud on liiga kõrged.

Tarbijad leiavad, et tootjad peaksid neile toeks olema, kui mõni seade katki läheb.

“Oleme Huaweis sellega täiesti nõus ning soovides näidata, et me tõesti hoolime oma klientidest (Huawei Cares), toome turule tasuta paketi koos meie uute, rohkelt tunnustust pälvinud telefonidega, mis vabastab kasutajad mobiiltelefonidega seotud ärevusest,” selgitas Yanmin Wang, Huawei Kesk- ja Ida-Euroopa piirkonna ning Põhjamaade turgude juht kampaaniat lähemalt.

“Tunneme uhkust, et oleme esimene telefonitootja, kes teeb tarbijate heaks sellise lisapingutuse. Loodame, et ka teised ettevõtted tulevad sellega kaasa,” lausus Wang.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.