Huawei värske tipptelefon jõudis Eestisse: mida peidab endas Pura 70 Pro?

Huawei Pura 70 seeria telefonid.Foto: Huawei

Huawei tõi äsja Eestis müüki oma uue tippmudeli Pura 70 Pro. Tegemist on varasema P-seeria jätkuga, millel on nüüd veidi teistsugune nimi.

Kokku on seerias tegelikult neli erinevat telefoni (tavaline Pura 70, Pura 70 Pro+ ja Pura 70 Ultra), aga Eestis on müügis nendest vaid Pura 70 Pro ja on ebaselge, kas siia on lisa oodata.

Pura 70 Pro on müügil Elisas ja see maksab 1199 eurot. Suure hinna eest lubatakse suuri asju ja nagu nagu Huawei puhul ikka, on ka Pura 70 Pro juures palju rõhku pandud just kaameratele.

Telefoni põhikaamera on varustatud 1/1,3-tollise sensoriga, millel on F1,4 ava. Huawei koolitusjuhi Jekaterina Mishina sõnul tähendab see, et telefon suudab väga häid pilte teha ka hämaras. Mishina tõi välja ka 35-kordse suumiga Super Macro funktsiooni, mis võimaldab pildistada kuni 5 cm kauguselt terava fookusega.

Ekraan on telefonil 6,8-tolline ja 120 Hz värskendussagedusega. Eraldi tasub välja tuua ka ekraani küllaltki kõrge kuni 2500-nitine ereduse, mis tähendab, et telefonil toimuv peaks olema selgesti loetav ka keskpäevase päikesevalguse käes.

Telefon toetab ka väga kiiret 100 W juhtmega ja 80 W juhtmevaba laadimist. Praktikas tähendab see, et tühi aku laeb täis vähem kui poole tunniga.

Tarkvara poole pealt suuri uudiseid ei ole. Telefonil on endiselt Androidil põhinev EMUI kasutajaliides ja Google’i äppe seal vaikimisi peal ei ole.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.