Uudis

Instagram toob Eestisse Reels reklaamid

Instagrami tuleb reklaami juurde.Foto: Shutterstock

Pärast edukat pilootprojekti valitud riikides käivitatakse täna kogu maailmas, sealhulgas ka Eestis, Instagram Reels reklaamid.

Reels reklaamid ilmuvad üksikute Reels’ide vahel vertikaalselt täisekraanil nagu nad on seni ilmunud Storydes. Nagu tavaline Reels videosisu, võivad ka sellesse kanalisse mõeldud reklaamid olla kuni 30 sekundit pikad. Inimesed saavad Reelsi reklaame vaadata, meeldivaks märkida, kommenteerida, jagada ja salvestada.

Reels reklaamid kuvatakse kõige populaarsemates kohtades, kus sellist tüüpi sisu reeglina tarbitakse. See hõlmab nii Reels vahelehte, Reelse Storydes, Reelse Explore lehel kui ka neid Reelse, mis seinale ilmuvad. Kui neile peale klõpsata, viib see vaataja lehitsejasse, kus kuvatakse eksklusiivselt ainult Reels videoid.

„Reels on ideaalne viis, kuidas Instagramis uut sisu avastada, nii sobivad ka reklaamid sinna suurepäraselt. Seda uut loomingulist formaati saavad ära kasutada igas suuruses brändid, kes tahavad potentsiaalsete klientideni jõuda keskkonnas, kus inimesed juba aktiivselt meelelahutust tarbivad,” kommenteeris Instagrami tegevjuht Justin Osofsky.

Samamoodi nagu teiste Instagrami reklaamide puhul, saavad inimesed ka Reels reklaame vahele jätta ja peita või ebasobivast reklaamist platvormile märku anda.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.