Uudis

Internetita jäänud Tele2 klient: miks pean nädal aega ootama, et minuga ühendust võetaks?

Tele2.Shutterstock

Internetiühenduse kaotanud Tele2 klient ootas tehniku kõne nädal aega ning imestab, miks klienditeenindusel tema abistamiseks nii kaua läks. Operaator vabandab viivituse pärast.

Geeniuse toimetusele kirjutanud Reio (täisnimi toimetusele teada) rääkis oma loo, kuidas ta pidi nädal aega internetiühenduse taastamiseks oma teenusepakkujat tüütama.

Reio kirjeldusel kasutab ta Tele2 internetiühendust Huawei väliruuteriga. Probleemid algasid eelmisel teisipäeval. “Hommikul ärgates internetti polnud. Tegin purgile restardi, see ei aidanud. Vaatasin IP-aadressiga läbi arvuti ruuterisse ja seal suurelt kirjas, et võtke ühendust internetipakkujaga,” kirjeldas ta.

Järgmisena helistas Reio Tele2 klienditeenindusse. “Kuulati jutt ära ja lubati kohe edastada tehnikule ning ühendust võtta. Mõtlesin, et tunniga korras, aga kolme tunni pärast mitte midagi, keegi ühendust ei võta ja probleem endine,” kurtis ta.

Sama päeva õhtul võttis mees veel Tele2-ga ühendust ning sealt lubati uuesti ühendust võtta. Järgmisel päeval kordus sama asi.

“Telefonist öeldakse stampvastuseid: tee restart, võta SIM-kaart välja ja pane tagasi. Räägin, et juba tehtud 20 korda seda kõike, siis tõdetakse, et tõesti mõned probleemid osade SIM-kaartidega,” rääkis ta.

Reio soovis Tele2-lt ka uut SIM-kaarti, kuid operaator oleks selle saanud saata kulleriga alles esmaspäevaks. “Mis nali see nüüd on? Parasjagu oli kolmapäev, mis ma vahepeal siis teen?” imestas Reio.

“Pakkusin välja, et lähen ise sinna kohale, kus SIM-kaart kullerile väljastatakse,” meenutas Reio. “Vastati, et ei saa, pole võimalik ja nemad ei tea üldse, kust see väljastatakse.”

Uuest kaardist polnud tolku

Esmaspäevaks sai Reio SIM-kaardi kätte ja paigaldas selle ruuterisse. Vahepeal oli ta kasutanud Tele2 kõnekaardi SIM-i, mis töötas muuseas mehe sõnul ideaalselt.

“Panin esmaspäeval uue SIM-kaardi ruuterisse ja kõik oleks pidanud jälle lill olema, aga võta näpust. Probleem säilib,” tõdes ta.

“Mitte mingit adekvaatset infot ma sealt teenindusvõluritelt ei saa ning tehnik võtab ka juba nädal aega minuga ühendust, kuigi olen helistanud oma murega neile umbes kümme korda, kui mitte rohkem,” rääkis Reio.

“Miks ei tegele Tele2 ühegi probleemiga?” küsis ta lõpetuseks.

Tele2: lahendasime kliendi mure

Tele2 personali- ja klienditeeninduse direktor Sirli Seliov ütles, et klientide murede kiire lahendamine on nende prioriteet.

“Mõnikord aga kõik ei õnnestu nii hästi kui sooviksime,” ütles ta. “Eriolukorras olid meie tehnikud väga hõivatud ja seetõttu võttis klientide murede lahendamine tavapärasest kauem aega. Vabandame selle pärast.”

Seliov lisas, et Tele2 õpib oma vigadest ja proovib teha täna paremini kui eile.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.