Uudis

IT ettevõtteid kutsutakse kandideerima mainekale konkursile “UiPath Automation Awards 2020”

Foto: Shutterstock

“UiPath Automation Awards 2020” konkursi eesmärk on välja selgitada Ida- ja Kesk-Euroopa regiooni uued tehnoloogiad ja ettevõtted, millel võib olla globaalne mõju automatiseerimislahenduste globaalse ökosüsteemi loomisel.

Lahendused on suunatud B2B mittetootmis tarkvaraettevõtetele nende varases staadiumis. Kandideerida saab UiPathi kodulehe kaudu.

Konkursil on kaks auhinnakategooriat: start-up ja scale-up kategooria. Igas kategoorias kuulutatakse välja üks võitja. Võitjad juhendatakse tulevikus UiPathi poolt müügis, turunduses ja pakutakse tehnilist tuge. Lisaks saab Start-up auhinna võitja 50 000 euro suuruse rahalise auhinna, mida toetab Microsoft.

Scale-Up kategooria võitjale valib UiPath ise välja kliendid ja võitjal on võimalus oma teenust/lahendust tutvustada Immerson Labis.

Kandideerima on oodatud järgmised riigid: Albaania, Valgevene, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Kreeka, Ungari, Malta, Moldova, Poola, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia, Ukraina, Serbia, Montenegro, Eesti, Läti ja Leedi

Tutvu 2019. aasta võitjatega siin:

Testimonial from Smart Dreamers, 2019 Scale-up kategooria võitja (Rumeenia)

Testimonial from Edward.ai, 2019 Start-up kategooria võitja (Poola)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.