Uudis

Ka Eestis näeb nüüd Facebook Messengeris suuri reklaame

Facebook andis juba suvel teada, et peagi hakkab ka Eestis Facebook Messengeris vestlusloetelu vahel reklaame nägema ning nüüd on need ka kohale jõudnud: Geeniusele saadetud fotolt on näha, kuidas Messengeri avaekraani kohal ilutseb suur SEB reklaam.

Facebook andis teada kavatsusest hakata ka Messengeris reklaame näitama selle aasta alguses, kuid senini on seda testitud vaid valitud riikides. Nüüd paistab, et testid on lõpusirgele jõudnud ja reklaamid hakkavad kõikideni jõudma.

Eestis ei paista siiski veel kõik kasutajad puudutatud olevat ning reklaame näevad vaid valitud. On võimalik, et see on seotud asjaoluga, et reklaamiostjad alles harjuvad uue võimalusega ning seni loodud reklaamid on suunatud kindla sihtgrupi poole.

Reklaamid ilmuvad Facebook Messengeri pealehele ehk ekraanile, kus saab valida kontakti, kellega suhtlema hakata. Vestluste vahele reklaame siiski ei panda.

Geenius kirjutas jaanuaris, et Messengeri jõuavad tavalisest uudisvoost tuttavad karussell-reklaamid, kus kasutaja saab neid näpuga paremale või vasakule kerida, et näha kuni viie erineva pakkuja reklaame.

Selle karusselli nägemiseks tuleb veidi alla kerida, seega ei näe neid kohe, kui rakendus avada. Paistab siiski, et Facebook on otsustanud kasutusele võtta ka bännerreklaamid, mida näeb kasutaja kohe, kui ta rakenduse avab.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.