Uudis

Tele2 lõpetas veebis Sony telefonide müümise, poodides on järel üksikud mudelid

sony-xperia-x-compact_31005959005_o.jpg

Sarnaselt Telia möödunud aasta sammule on ka Tele2 loobunud Eestis Sony telefonide müümisest.

Tele2 veebipoest ei leia enam ühtegi märget Sony kohta, kuigi veel loetud kuud tagasi olid Sony telefonid tootevalikus esindatud.

Tele2 kommunikatsioonijuht Kertu-Kätlin Käis ütles Geeniusele, et Sony telefonid Tele2 sortimendist päris kadunud pole ning üksikud mudelid on siiski saadaval firma esindustes.

“Pole välistatud, et tulevikus lisandub Tele2 sortimenti veel Sony telefone, kuid see oleneb juba uute seadmete hinna ja kvaliteedi suhtest. Konkurents telefonide turul on väga tihe, pakkudes klientidele väga suurt valikut erinevate tootjate seadmeid,” lisas ta.

Möödunud aasta alguses, kui Sony tooted Telia sortimendist kadusid, ütles Telia, et viimastel aastatel on eestimaalaste nõudlus Sony telefonide järele langenud.

Tele2 ütles toona, et Sony telefonide müüginumbrid on Eestis ja kogu maailmas aasta-aastalt langemas ja Sony on eelkõige keskendunud oma teiste tootekategooriate promomisele.

Sellest tulenevalt on Sony toodetest ka Tele2 sortimendis saanud pigem nišitoode kindla kasutajaskonnaga, kuid seni kuni telefonide vastu endiselt piisavalt huvi tuntakse, plaanitakse neid ka klientidele pakkuda.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.