Uudis

Kaks olulist Eesti IT-ettevõttet sõlmisid ühinemislepingu

Ühinemise lõpuleviimise eeltingimuseks on konkurentsiametilt loa saamine, mis võib alates ühinemislepingu sõlmimisest aega võtta kuni kaks kuud.Foto: Pixabay

Infotehnoloogiaettevõtted Max 123 AS ja Võrguvara OÜ sõlmisid reedel ühinemislepingu.

Juulis teatasid ettevõtted, et ühinemise järel saab uuest ettevõttest suurim kodumaisel kapitalil baseeruv äriklientidele suunatud IT-taristu lahendusi pakkuv firma.

Ühinemise lõpuleviimise eeltingimuseks on konkurentsiametilt loa saamine, mis võib alates ühinemislepingu sõlmimisest aega võtta kuni kaks kuud.

Kuni ametliku ühinemiseni tegutsetakse senistes asukohtades eraldiseisvate meeskondadena.

Ühinemise eesmärgiks on pakkuda tulevikus klientidele ühtseid terviklahendusi, fookus on äriklientidele läbimõeldud, töökindlate ja turvaliste infotehnoloogia taristu lahenduste loomisel.

Ettevõtete teatel lubab sünergia pakkuda klientidele pakkuda lahendusi kõrgetasemelisest küberturbest võrgulahendusteni ja andmekeskustest lõppkasutaja seadmeteni välja.

Max 123 nõukogu liikme Ivo Suursoo sõnul on Võrguvara tugevused võrgu- ja turvalahendused ning Max 123 tugevused serverruumi ja IT-teenuste poolel.

Max 123 on 1991. aastal asutatud infotehnoloogia lahendusi ja teenuseid pakkuv ettevõte. Ettevõtte strateegilistest partnerlustest olulisimad on pikaaegne koostöö Delli, Microsofti ja VMware’iga.

Võrguvara tegeleb arvuti- ja andmekeskuste võrkude projekteerimise, ehitamise ja toetamisega. Ettevõtte klientide hulka kuuluvad peamiselt keskmisest suuremad eraettevõtted ja riigiasutused. Strateegilistest partnerlustest olulisimad on Fortineti, Hewlett Packard Enterprise’i ja Extreme Networksiga.

Ühendettevõtte juhatusse hakkavad kuuluma tegevjuhina Võrguvara senine müügimeeskonna juht Tauno Telvik ja finantsdirektorina Max 123 tegevjuht Ermo Kiisk.

Nõukokku hakkavad kuuluma MAX 123 senine nõukogu liige Ivo Suursoo, Aldur Talkop ja Võrguvara juhatuse liige Jüri Reitsakas.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.