Uudis

Kasulik juhend: kuidas saada Facebookis reklaamidest lahti, kui tavaline reklaamiblokeerija ei aita?

Brauserilaienduse abil saad ka Facebooki reklaamidest lahti.Shutterstock

Kuigi reklaamiblokeerijad saavad hakkama tavaliste bännerite ja hüpikakende blokeerimisega, siis Facebooki reklaamidega on teine lugu. Facebook kasutab teistest veebisaitidest veidi erinevat reklaamisüsteemi ja lisaks bänneritele leiab reklaame ehk sponsored postitusi oma uudisvoost.

Tavalised reklaamiblokeerijad siinkohal ei aita. Kuid õnneks on olemas selline brauserilaiendus nagu Facebook Purity, mis laseb Facebooki välimust enda järgi seada ja seal on lisaks ka reklaamide blokeerimise võimalus. Selle saad alla laadida siit (peaks töötama igal brauseril).

Pärast laienduse installeerimist ja seejärel Facebooki avamist võib Facebook näha pisut “katkine” välja. Selle pärast ei tasu muretseda: üleval sinisel ribal on nüüd FBP nupp, kus saad laiendust enda järgi sättida. Kui sind huvitab ainult reklaamide blokeerimine, siis tee rist sponsored posts/box järele ja kliki save and exit. Nüüd peaks uudisvoog reklaamidest tühi olema.

Lisaks reklaamide blokeerimisele teeb Facebook Purity ka muud kasulikku, näiteks saab peita ka teisi postitusi, mida sa oma uudisvoos näha ei taha: näiteks pilte, videoid, tulevasi üritusi ja palju muud.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses