Uudis

Kiire interneti projektis pettunud lõunaeestlased küsivad raha tagasi

Eesti Andmesidevõrk lubas paari aasta eest, et nad viivad kiire interneti 90 protsendi Lõuna-Eesti elanikeni.Foto: Shutterstock

Lõuna-Eesti omavalitsusi koondav MTÜ Eesti Andmesidevõrk tutvustas kahe aasta eest oma projekti “Internet koju” kui Baltimaade suurimat internetiprojekti, mis lubas viia kiire interneti enamike maapiirkonna inimesteni. Seni pole MTÜ suutnud oma lubadusi täita ning paljud liitunud on hakanud oma raha tagasi küsima, kirjutab ERR.

Aigar Kalk on üks 6000 Lõuna-Eesti inimesest, kes tegi Eesti Andmesidevõrgu üleskutse peale avalduse ja maksis 153 eurot, et saada oma Läti piiri ääres asuvasse koju kiire internet.

“See annab siia võimaluse teha kodus tööd, see annab võimaluse valvata oma majapidamist, see annab võimaluse ka nutikodu lahendusteks,” selgitas Kalk oma kiire interneti soovi.

Eesti Andmesidevõrk lubas paari aasta eest, et nad viivad kiire interneti 90 protsendi Lõuna-Eesti elanikeni. Inimesi kutsuti üles sõlmima liitumisleping. Novembri lõpus said aga liituda soovijad kirja.

Loe edasi ERRist.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.