Uudis

Koroonaviiruse tõttu lükatakse edasi tehnoloogiakonverents Latitude59

Latitude59 konverents Tallinnas.Foto: Latitude59

Maailmas leviva koroonaviiruse tõttu lükkub edasi iga-aastasel kevadeti toimuv suurejooneline tehnoloogiakonverents Latitude59. Konverentsi korraldajate sõnul toimub konverents esialgu kavandatu asemel sel aastal 27.-28. augustil.

Latitude59 korraldaja võttis edasilükkamise otsuse vastu tulenevalt aruteludest, mis peeti terviseameti, Tallinna linna ja ürituse partneritega. Edasi lükkamisega soovitakse aidata kaasa koroonaviiruse leviku tõkestamisele.

Soovitakse aidata kaasa viiruse leviku tõkestamisele

Täna meediale saadetud pressiteates tuuakse välja, et kuigi hetkel ei ole Eestis viiruse kohapealse laialdase leviku tõenäosus kõrge, siis arvestades Latitude59 2500 osalejani küündivat rahvusvahelist publikut, on ürituse edasilükkamine õige samm, et aidata kaasa koroonaviiruse leviku tõkestamisele.

“Otsus Latitude59 edasi lükata tuli raske südamega, kuid vaadates olukorda üle maailma ning võttes arvesse terviseameti soovitusi, siis oli see ainuõige. Publiku ja meeskonna turvalisus on meie prioriteet. Kui nüüd vaadata lootusrikkalt edasi, siis kasutame juurde saadud aega ja teeme tööd, et sündmus saaks veelgi parem,” ütles Latitude59 juht Maarja Pehk.

Senise kava järgi oleksid pidanud konverentsil astuma president Kersti Kaljulaidi ja veel mitmete teiste eestlaste kõrval üles mitmed mainekad tehnoloogiasektori esindajad rahvusvahelistest ettevõtetest üle terve maailma. Kõik senised konverentsi piletid kehtivad ka uuel kuupäeval.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.