Uudis

Kuidas arvutisse kõik vajalikud programmid korraga ja kiiresti installida?

Nii, sa ostsid just endale uue Windowsiga süle- või lauaarvuti või tegid enda masina operatsioonisüsteemile puhta installi. Järgmiseks sammuks on vaja nüüd alla tõmmata kõik need vajalikud programmid, mida sa kasutad.

Ilmselt võtad sa Edge’i asemele endale mõne teise veebibrauseri, siis läheb vaja tekstitöötlustarkvara, mingit head programmi meedia esitamiseks, siis fototöötluseks ja ilmselt veel sadat asja. Tüütu on kõiki neid ükshaaval üles otsida ja alla laadida.

Õnneks on Ninite.com selle teinud oluliselt vähemtüütumaks.

Lihtsalt mine nende lehele, märgi linnukesed programmide ette, mida sul vaja läheb ja sa saad need programmid kõik korraga alla laadida.

Sain siit teada, et inimesed kasutavad isegi veel Pidginit.

See kõik säästab sulle oluliselt aega ja vaeva, lisaks sa saad ka kõikidest nendest tasuta programmidest automaatselt kõige värskemad versioonid.

Boonuseks on ka kõigist programmidest reklaamid väljas. Teate küll, mõnede programmide installimisel pakutakse ka kaasa korralikuks koguses rämpsu ja pead hoolikalt tähele panema, et kuskile linnukest ei jäta, mis sind hiljem reklaamiga üle kallab või pead hakkama uurima, kus mõnest nõmedast toolbar’ist lahti saab.

Teenus teeb koostööd üksnes Windowsiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.