Uudis

Kuidas keelata WhatsAppil sinu telefoninumbrit Facebookiga jagada?

WhatsApp teatas, et hakkab Facebookiga jagama kasutajate andmeid, sealhulgas ka kasutaja telefoninumbrit. Hea uudis on aga see, et on olemas võimalus keelata WhatsAppil numbrit Facebookiga jagada.

WhatsAppi ja Facebooki sõnul jagatakse kasutajate kontaktandmeid, et pakkuda paremat reklaami- ning toodetekogemust. Firmad lubavad, et nad ei hakka kasutajate telefoninumbreid reklaamiostjatele müüma, kuid privaatsus on peamine ning mitmed kasutajad ei soovi oma numbrit jagada.

Selleks, et WhatsApp numbrit Facebookile ei annaks, on kaks võimalust, kuid tegutseda tuleb kiirelt. Esimene võimalus avaneb siis, kui WhatsApp palub nõustuda uute kasutustingimustega. Selle asemel, et nendega koheselt nõustuda, tuleks valida "read more"valik ning eemaldada linnuke "Share my WhatsApp account information with Facebook…"lahtrist.

Kui aga kasutaja on juba uute kasutustingumustega nõustunud, siis saab ta oma otsust 30 päeva jooksul muuta. Selleks tuleb minna sätetemenüüsse ning leida konto sätted. Sealt saab samuti linnukese eemaldada.

Foto: WhatsApp

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.