Uudis

Kuidas vaadata laulupeo otseülekannet kodust lahkumata?

Foto: Scanpix/PM/Margus Ansu

Täna toimub XII noorte laulupidu “Mina jään”, mis leiab aset Lauluväljakul. Kuna aga kõik soovijad laulukaare ette ei mahu, peavad osad huvilised leppima peo kaugelt vaatamisega. Siin on kolm võimalust, kuidas laulupeo otseülekannet kodus vaadata.

ETV

Kõige lihtsam viis laulupeo vaatamiseks on lülitada sisse teler ning valida kanaliks ETV. ETV teeb tervest laulupeost otseülekande ning see algab kell 14:00. ETV on kättesaadav vabalevis ehk seda näevad ka need vaatajad, kes ei kasuta mõne sideoperaatori tasulisi teenuseid.

ERRi veebileht

Ülekanne jõuab ka ERRi veebilehele ehk kui mingil põhjusel ei ole võimalik ülekannet vaadata telerist, saab seda teha arvuti vahendusel. Ülekanne algab samuti kell 14:00 ning üle kantakse tervet laulupidu. Ülekandele pääseb ligi veebilehtedel otse.err.ee ning 2017.laulupidu.ee/live.

Kuna aga laulupeol on vaatajaid palju, võib veebikeskkonnas vaatamine tihtipeale keeruliseks osutuda, kuna taristu ei saa nõnda suure nõudlusega hakkama. ETV otsepilt jõuab aga ka näiteks Starmani Ajamasinasse, kust saavad ETV kanalit vaadata kõik soovijad, ka need, kes kuidagi ettevõttega seotud ei ole.

YouTube

Otsepilt laulupeost jõuab ka YouTube’i keskkonda. Otsevideo jõuab sellele kanalile. Soovi korral on võimalik seda ka pärast järele vaadata.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.