Läbipaistev ekraan ja juhtmevaba OLED: LG tuli välja uue telerivalikuga

LG avalikustas uued telerid.Foto: LG

LG toob sel aastal turule uue OLED-telerite valiku. Värskete mudelite seast leiab näiteks läbipaistva ekraaniga teleri ning pooleldi juhtmevaba 97-tollise ekraaniga televiisori. 

Ettevõte tõi esimese suure ekraaniga OLED-teleri turule kümmekond aastat tagasi ning on alates sellest ajast segmendis pildil olnud.

LG viimaste ebatavaliste telerite hulka kuuluvad pooleldi juhtmevaba Zero Connect tehnoloogiaga 97-tolline LG Signature OLED M teler ning läbipaistva ekraaniga OLED T teler.

Foto: LG

Selle aasta OLED mudelite valikus on ka täiendatud G3 ja C3 OLED evo seeria telerid. Uued mudelid pakuvad ettevõtte sõnul tänu evo tehnoloogiale ning α9 AI Gen6 protsessorile paremat eredust ja värvitäpsust ning selgemaid detaile.

Selle aasta OLED evo G3 seerial on ka uus valgusjuhtimise süsteem ja valgust võimendavad algoritmid, mis aitavad eredust suurendada ettevõtte sõnul kuni 70 protsenti.

LG OLED telerid toetavad jätkuvalt ka kodukinolahendusi Dolby Vision ja Dolby Atmos ning nende pildi- ja heliparandusvõimalusi.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.