Digi

Laieneb hoogsalt: Bolt tõi turule veel ühe teenuse äridele

Boltil tuleb uusi teenuseid nagu vändrast saelaudu Foto: Bolt

Bolt andis eelmise nädala lõpus teada, et lisaks takso, tõukeratta ja toidukullerteenusele tuuakse välja ka äridele suunatud kohalekanne.

Sisuliselt pakub Bolt teenust kõigile, kel on tarvis midagi kohale vedada. Olgu selleks restoran, kauplus või lillepood. Kõik, kel on vaja midagi viia või ära tuua, neid lubab Bolt aidata.

Selle jaoks on loodud ka eraldi veebiliides äridele. Ettevõtted saavad kasutada nii nõudepõhist ehk vajaduse tekkimisel kohe kui ka planeeritud kannet kuni 48 tundi ette. Samas kehtib piirang, et saadetud kaup peab mahtuma sedaani suurusesse sõiduautosse.

“Bolt Business Delivery pakiveoteenusega saame ettevõtetele praeguses keerulises olukorras abiks olla, kasutades oma laia juhtide võrgustikku ja kogemust transporditeenuse pakkumisel. Teenust saavad kasutada kõik ettevõtted, näiteks restoranid, toidupoed ja lillekauplused,” kommenteeris Bolti Eesti tegevjuht Aleksei Kolesnikov pressiteates.

Sõltuvalt kullerite koormusest ja vahemaast võib pakk kliendini jõuda isegi tunni ajaga, pikema vahemaa ja suurema koormuse puhul kauem, kuid kindlasti samal kuupäeval. Ettevõtted saavad oma tellimused üles laadida CSV failina või lisada need manuaalselt.

Tellimust saab jälgida reaalajas, saatja saab teateid veebiliideses ning klient saab SMS-i saadetise eeldatava saabumisaja ning kulleri kontaktandmetega.

Teenus käivitus esmalt Tallinnas ja Tartus ja laieneb edaspidi ka teistesse Eesti linnadesse. COVID-19 viiruse leviku ajal toimuvad kõik Bolti kohaleveoteenused kontaktivabalt. Müüja peab täpsustama, kuhu kuller paki jätma peab ning kuller ei puutu kliendiga kokku.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.