Uudis

Läti mobiilitootja Evelatus avas Rocca al Mare keskuses esinduse

Evelatuse telefonid.

Rocca al Mare keskuses avati Balti riikides laienev Läti mobiilipood Evelatus. Kauplus pakub ligi neljakümne erineva tootja telefone ning mobiiliaksessuaare ning müüb lisaks ka omatoodangut.

„Nutitelefonide ajastul on jätkuvalt vajadus telefonide järele, mis oleks põrutuskindlad ja usaldusväärsed töövahendid igas situatsioonis. Selliste mobiilide valmistajatena oleme täna headeks partneriteks mitmetele rahvusvahelistele ettevõtetele,“ sõnas Evelatuse turundusjuht Ketija Kočkina. „Mobiilidele lisaks leiab esindusest kasulikke mobiiliaksessuaare nii meie kui ka teiste tootjate poolt, mis ühilduvad pea kõikide tuntud mobiiliseadmetega.“

„Peame meie keskuste poodide osas alati silmas seda, et külastajad nendest kõik eluks vajaliku ja saaksid kiired lahendused oma probleemidele. Seetõttu on hea meel tervitada enda kaubanduskeskuses mobiilipoodi, kust meie külastaja saab kõik ühe telefoni jaoks vajaliku alates kaitseklaasist ja akupangast kuni uue vastupidava telefonini välja,“ kommenteerib Rocca al Mare keskuse juht Linda Eichler.

Tänaseks on Lätis, Ukrainas ja Eestis Evelatuse poode kokku 32. Sellele lisaks on brändi tooted esindatud enam kui 15 riigis.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.