Uudis

Leke: just sellised võivad hakata välja nägema Samsungi uue põlvkonna nutikellad

Samsung Galaxy Watch 5 Pro peaks lekke põhjla välja nägema just selline

Tuntud sarilekitaja Evan Blass on internetiavarustesse paisanud pildid Samsung Galaxy Watch 5 nutikellast, mis näitavad kella uut välimust.

Info kohaselt on ka 5. põlvkonna mudeleid kaks – tavaline ning Pro. Suurimaks muudatuseks viimase puhul on liigutatava välise rõnga puudumine, mille abil sai menüüs ringi liikuda. Paistab, et uuel mudelil on see asendatud digitaalse variandiga ehk et keeratav osa kellal puudub.

Galaxy Watch 5 Pro ilma füüsiliselt pöörleva rõngata

Pro mudel peaks sellel aastal väidetavalt tulema ainult ühes suuruses – 45 mm. Samuti on uus mudel paksem kui eelmise aasta oma ning siin võib üks põhjus olla ka suurem aku.

Galaxy Watch 5 tavamudel peaks aga olema saadaval endiselt 40 ja 44 mm suuruses ning disaini osas väga suuri muudatusi ei paista olevat. Küll aga on lekke põhjal lootust arvata, et Samsung toob kellale rohkem värvivalikuid.

Uue värvitooniga Galaxy Watch 5

Viimastel aastatel on Samsung oma uued nutikellad avalikustanud augustis, seega ei tohiks enam pikalt minna, kuni me täpselt teada saame, millised uued kellad lõplikult välja hakkavad nägema.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.