Uudis

LG vastus volditavale telefonile: pane telefoni külge veel teine suur ekraan

LG tõi Barcelona mobiilimessil avalikkuse ette 5G võimekusega V50 nutitelefoni, mille juurde on võimalik soetada üsnagi omapärane lisa: korpus, mille küljes on veel teine ekraan.

Kui Samsung ja Huawei on sel aastal avalikkuse ette toonud painduvate ekraanidega telefonid, et kasutajatele rohkem ekraaniruumi pakkuda, siis näib, et LG veel sama paraadiga liituda ei soovi ning pigem proovib midagi muud.

Tavaolekus on V50 6,4-tollise ekraaniga, kuid soovi korral saab selle külge ühendada üsnagi kolaga korpuse, mille küljes on veel teine 6,2-tolline ekraan. Teise ekraani külge eraldi akut ehitatud pole, seega saab see voolu telefonist. Pole teada, kuidas see seadme aku elueale mõjub.

Selleks, et teisele ekraanile midagi kuvada, kasutab LG juhtmevaba tehnoloogiat, mis lubaduste kohaselt peaks pilti edastama üsna väikse latentsusega.

Ekraanikorpust saab kasutada näiteks mängude mängimiseks, töö tegemiseks või üle laua istuva sõbraga video vaatamiseks: ekraani saab keerata vastu telefoni tagakülge, seega näeb pilti mõlemalt poolt.

Geenius proovis ekraanikorpust ka ise ning leiab, et tegemist on pigem kolaka ja ebamugava lahendusega. V50 näol on tegu niigi suure seadmega, seega selle külge veel ühe suure ja raske komponendi kinnitamine teeb selle kasutamise mõnevõrra ebamugavaks.

Siiski on mõistetav, et osade kasutajate jaoks võib teise ekraani saamine selle probleemi trumbata.

Alati on võimalik telefoni kasutada ka ilma lisakorpuseta, misjuhul on tegu igati tavapärase suuremat sorti telefoniga, mis mahub ka korralikult taskusesse.

Telefon on varustatud Snapdragon 855 protsessoriga ja pole veel teada, kui palju telefon ise ja korpus maksma hakkavad, samuti pole teada, kas telefon jõuab müügile ka Eestis.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.