Uudis

LinkedIn valis Eesti ettevõtte 25 kuumima start-up tööandja hulka

Monese asutaja Norris Koppel.

Eesti ettevõte Monese valiti LinkedIn poolt Suurbritannia 25 start-up ettevõtte hulka, kus professionaalid hetkel kõige enam töötada soovivad. Monese on LinkedIn nimekirjas 17. kohal. Täispikka nimekirja saad vaadata siit.

LinkedIn avalikustas 2019. aasta ihaldusväärseimad startivad ettevõtted, mis ei ole vanemad kui seitse aastat. Need on kiiresti kasvavad, üle maailma talente kaasavad ja tihti elamise ja töötamise tavapäraseid piire nihutavad ettevõtteid. LinkedIn nimekiri koostati 645 miljoni liikme tegevust analüüsides.

2015. aastal startinud Monese on mobiilipõhine pangandus-äpp, mis võimaldab uude riiki elama asunud inimesel luua omale maksekonto kõigest kolme minutiga.

Täna tegutseb Monese 31 Euroopa riigis ja kevadel teatas ettevõte esimese miljoni kasutajani jõudmisest. Järgneva aasta jooksul plaanib Monese laienemise käigus luua 400 uut töökohta.

Praegu on Moneses enam kui 70 ametit täitmisel Tallinnas, Londonis, Lissabonis, Berliinis, samuti Austrias, Hispaanias ja Itaalias. Tallinna Telliskivi loomelinnakus asub 200 töökohaga Monese suurim kontor. Aasta lõpuks on plaanis kõik kontorikohad Eestis täita ning seejärel laieneda veelgi.

Monese töötajate värbamisse panustavad mitmes erinevas riigis värbamisagentuurid, samuti tegeleb igapäevaselt uute inimeste leidmisega kuus Monese oma töötajat. Kokku on Moneses pakkumisel 19 eri ametit, mis tähendab, et huvipakkuvate oskuste skaala on tavapärasest laiem. Iga töötaja saab omale kaasa Monese aktsia optsiooni.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.