Uudis

Lisaks krüptoraha keelamisele ei luba Facebook veel paljusid asju reklaamida

Facebook andis paar päeva tagasi teada, et enam ei saa suhtlusvõrgustikus reklaamida krüptorahasid ja nendega seotud teenuseid. Tegelikult aga on uued piirangud Facebookis olevale reklaamile veelgi laiemad.

Lisaks on nüüd keelatud reklaamida erinevaid tubakatooteid ja loomulikult on nimekirjas ka narkootikumid, isegi kui need on teatud maades või osariikides legaalsed. Üsna loogiliselt on selles nimekirjas ka tulirelvad.

Facebookis on lubatud reklaamida rasestumisvastaseid vahendeid ja rasestumist soodustavaid vahendeid, aga keelatud on pakkuda täiskasvanutele mõeldud mänguasju. Viimasega seoses, ka igasugune seksuaalse alatooniga reklaam on keelatud, isegi kui see on selgelt kunstilise taotlusega.

Üheks huvitavamaks asjaks, mis veel on keelatud, on jälgimisseadmed. Sa ei saa reklaamida kaameraid, millega enda pereliikmetel või kellelgi teisel silma peal hoida.

Tervisetooteid tohib reklaamida, aga niimoodi, et see ei tekitaks kasutajas ebameeldivaid tundeid.

Lisaks ei tohi kasutada reklaamiks vandesõnasid ja on ka nõue, et reklaamid peavad olema korrektses keeles. Kirjavigu olla ei tohi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.