Uudis

Loetud nädalatega on Eesti juurde saanud poolsada pakiautomaati

Foto: Scanpix

Kaks nädalat tagasi alanud Omniva pakiautomaatide võrgu laiendus on jõudnud poole peale. Sajast uuest pakiautomaadist on paigas 52.

Omniva pakiautomaatide võrgu Evert Rööpsoni sõnul saavad uue automaadid paika väga õigeks ajaks. „Näeme, et iga-aastased jõulumahud on täna juba kätte jõudmas. Ühelt poolt aitavad uued automaadid meil üha suuremaid pakikoguseid mugavamalt ning paremini klientideni viia, teisalt saab klient oma pakid veelgi lähemalt kätte,“ ütles Rööpson.

Möödunud nädalal on uued automaadid jõudnud Tallinna ning Tartu uute asukohtade kõrval ka näiteks Järvakandisse, Aserisse, Iisakule ning Vändrasse. Kõik sel nädalal paigaldatud automaadid on tänaseks juba kasutatavad.

Hiljuti tutvustas Omniva ka rakendust, mille abil kutsus inimesi üles soovitud pakiautomaadi asukohti kaardile märkima. Tänaseks on „pakiautomaadisoovi“ avaldanud juba üle 15 000 inimese ning paljud uued pakiautomaadid on maabunud just soovitud asukohtadesse. Pakiautomaati saab jätkuvalt endale sobivasse kohta märkida üle kogu Eesti siin.

Kui 2018. aasta alguses oli Omnival Eestis 132 pakiautomaati, siis aasta lõpuks on neid juba 250. Sel aastal paigaldatavad 100 pakiautomaati on Rööpsoni sõnul aga alles algus. “Säilitame inimeste ettepanekud automaatide asukohtade osas ka järgmisteks aastateks. Ehk kui sel aastal veel automaat soovitud asukohta ei jõua, siis võtame tehtud ettepanekuid arvesse tulevaste laienemiste raames,” selgitas Rööpson.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.