Uudis

Logitech andis välja uued veebikaamerad ja kõrvaklapid, mis on loodud hübriidtöö ajastu jaoks

Logitech lansseeris uue veebikaamera ja kõrvaklapid.Foto: Logitech

Logitech esitles uusi Brio 500 veebikaameraid ja Zone Vibe 100 juhtmevabu kõrvklappe, mis on ettevõtte sõnul loodud hübriidtöötajatele. Logitechi videosüsteemide arenduse osakonna juhi Scott Whartoni sõnul on paljudel kaug- ja hübriidtöö tegijatel nõrk varustus ning nad näevad vaeva pandeemia eelse ajastu lahendustega. Ta lisas, et Logitechi uued veebikaamerad ja kõrvaklapid peaks aitama seda vaeva vähendada.

Brio 500 veebikaamerad

Brio 500 seerial on kasutusele võetud esitlusrežiimi (Show Mode) funktsioon, mis võimaldab kergesti visandeid või teisi füüsilisi objekte jagada. Sisseehitatud anduriga pöörab Brio pilti automaatselt, et kuvada see videokõnedes alati õiget pidi. 

Seeria tuleb kolmes värvitoonis: grafiithall, koorevalge ja roosipunane. RightSight tehnoloogia paigutab kasutaja automaatselt kaadrisse isegi ringi liikumise ajal, sisseehitatud uuendused aga korrigeerivad automaatselt nõrgaks jäänud valgust.

Zone Vibe kõrvaklapid

Logitechi uued Zone Vibe seeria juhtmevabad kõrvaklapid on saadaval grafiithallis, koorevalges ja roosipunases värvitoonis. Klapid kaaluvad 185 grammi ning neis on kasutatud pehmet kootud kangast ja kergesti vormitavat vahtu. 

Foto: Logitech

Brio 500 seeria ja Zone Vibe kõrvaklapid on tunnistatud süsinikuneutraalseks, mis tähendab, et toodete süsinikujalajälg on viidud nullini. Mõlemad tootesarjad on pakitud paberisse, mis pärineb FSC-sertifikaadiga metsadest ja teistest kontrollitud allikatest.

Brio 500 veebikaamera seeria ning Zone Vibe 100 kõrvaklapid tulevad müügile 2022. aasta septembris. Brio 500 veebikaamera seeria soovituslik jaehind on 140 eurot. Kõrvaklappide soovituslik jaehind on 119 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.