Logitech lisas MX-seeriasse uue klaviatuuri ja hiire

Logitech toob müügile uue klaviatuuri ja hiire.Foto: Logitech

Logitech tõi turule klaviatuuri MX Keys S ja hiire MX Anywhere 3S, mis on ettevõtte sõnul mõeldud kõrgemal tasemel kasutajatele, näiteks tarkvaraarendajatele ja loovtöötajatele.

MX Keys S on juhtmevaba ja valgustusega klaviatuur. Klahvide kuju on sõrmeotste jaoks kohandatud ning seetõttu võimaldab klaviatuur kiiret, sujuvat ja mugavat tippimist.

Klaviatuuri taustavalgustus tuvastab hetke, mil käed klaviatuurile lähenevad, ja reguleerib eredust
automaatselt, olenevalt ruumi valgustusest. Lisaks saab valgust Logitechi rakenduses personaliseerida.

Grafiit- või helehalli klaviatuuri MX Keys S on täiendatud kolme uue klahviga: kõnetekst, mikrofoni vaigistamine ja aktiveerimine ning emotikoni sisestamine. 

MX Anywhere 3S

Logitechi kõige kaasaegsem juhtmevaba kompaktne hiir sobib professionaalidele, kelle jaoks on oluline jõudlus, kaasaskantavus ja mugavus. MX Anywhere 3S-il on 8000 DPI optiline sensor, mis toimib tootja sõnul praktiliselt igal pinnal, sealhulgas klaasil. 

Aksessuaaridest on ka komplekt nimega MX Keys S Combo, kuhu kuuluvad uus klaviatuur MX Keys S, hiir MX Master 3S ja käetugi MX.

MX Keys S, MX Keys S Combo ja MX Anywhere 3S tulevad müügile üle maailma juunikuus. MX Keys S-i soovituslik jaehind on 119 eurot, MX Anywhere 3S-i oma 99 eurot ja MX Keys S Combo oma 219 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.