Uudis

Maailma kõige populaarsem mäng jõuab kohe ka telefonidesse

Kõige kuumem videomäng maailmas on hetkel Fortnite, mis siiani oli mängitav ainult arvutil ja PlayStation 4-l, kuid jõuab peagi ka telefonidesse.

Fortnite’i puhul on ülipopulaarne just selle Battle Royale mängulaad, kus korraga lastakse kaardile lahti 100 mängijat ja võitjana väljub sealt ainult üks. Kokku on Fortnite’il juba üle 50 miljoni mängija, kusjuures veebruaris oli hetk, kus Fortnite’i mängis korraga üle 3,4 miljoni mängija.

Arutule populaarsusele aitab kaasa ka see, et see Battle Royale mängulaad on kõigile tasuta.

Nüüd andis mängu arendaja Epic Games teada, et peagi on Fortnite mängitav ka iOSi ja Androidi seadmetel, kusjuures alates 12. märtsist saab end Epicu lehel kirja panna, et seda  iOS seadmetel mängida. Millal täpselt mäng välja tuleb, pole veel teada.

Kui nutitelefonide versioonid suurtest videomängudest on tavaliselt nuditud versioonid, siis antud juhul lubab arendaja, et telefonidel on mäng täpselt sama, mis suurtel platvormidelgi.

iOSi seadmetel mängimiseks peab olema operatsioonisüsteemi versiooniks 11 ja seadmetest on toetatud järgmised:  iPhone 6S/SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2, iPad 2017 või uuemad.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.