Uudis

Maailma suurim sotsiaalvõrgustik tegi oma “Osta.ee”

unnamed-file.png

Facebook tahab hakata pakkuma võimalust läbi suhtlusvõrgustiku asju müüa ning tuli selle jaoks välja lahendusega Marketplace.Idee poolest on tegu lihtsalt Facebooki sisse ehitatud teenusega, kus inimesed saavad enda asju müüa enda lähedal olevatele inimestele.

Kui praegu on Facebook täis erinevaid müügikuulutuste kommuune, siis nüüd saab Marketplace'i näol tegevuseks ametliku kanali.Kõigepealt saavad Marketplace’i kasutada Ameerika Ühendriikide, Ühendkuningriigi, Austraalia ja Uus-Meremaa elanikud.

Marketplace'i avalehel hakkab Facebook kasutajale kuvama tooteid, millest kasutaja võiks Facebooki algoritmide arvates huvitatud olla. Toodete müüjatele on võimalik ka sõnumeid saata ning kui hind ei ole taskukohane, on võimalik esitada enda pakkumine.Enda kuulutuse lisamiseks tuleb lisada pilt, nimetus, kirjeldus ja hind ning kinnitada enda asukoht.

Facebooki uuele müügilahendusele annab eelise konkurentide ees esiteks loomulikult suhtlusvõrgustiku meeletu kasutajate arv ning ka see, et Facebook ei võta ostude pealt vahendustasu.

Avafoto: Facebook

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.