Uudis

Maailma suurimale tehnoloogiamessile oodatakse üle 170 000 külastaja

las-vegas-nevada-cities-urban-161772.jpeg

Jaanuaris toimub Las Vegases maailma suurim tehnoloogiamess CES, mida eeldatavasti külastab üle 170 000 inimese. Messi külastajate seas on esindatud 150 riiki ning uusi vidinaid ja tehnoloogiad on tutvustamas 57 riigist pärinevad ettevõtted.

Sel korral võtavad messist esimest korda osa Tšehhi, Holland, Ukraina ning Uus-Meremaa, kes on oma riigi boksidega esindatud idufirmade alal Eureka Parkis. Tuleval aastal toimuvast messist võtab osa ka üks Eesti ettevõte, millest Geeniuse lugejad saavad täpsemalt lugeda jaanuari alguses.

CESi korraldab tehnoloogiaettevõtteid ühendav assotsatsioon Consumer Technology Association (CTA), mille presidendi Gary Shapiro sõnul on messil kohal kõik suuremad tehnoloogiaettevõtted, isegi kui nad ei ütle seda avalikult välja.

Tänavust CESi külastas 177 393 inimest üle terve maailma. Teiste analoogsete messide seast teeb CESi eriliseks asjaolu, et tegu on kinnise üritusega ehk suunatud meediale, suurte jaekettide omanikele, analüütikutele ning teistele tehnoloogiamaailmaga seotud inimestele. Tegu pole publikule avatud messiga.

Eestlased CESil?

Kui Sul hea lugeja on meile soovitada mõni eestlastega seotud ettevõtmine, mis on CESil esindatud või mõni muu põnev vidin, mida me peaksime CESi ajal kindlasti kohapealt kajastama, siis anna meile sellest kommentaariumis või e-posti ronald.liive@geenius.ee teel märku.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.