Uudis

Mäletate Fleepi? Nad tulid just välja tasulise teenusega

Eesti suhtlusplatvorm Fleep toob turule tasulise paketi “Fleep for Business”, millega saavad Fleepi kasutavad ettevõtted administratiivse kontrolli töötajate kontode, vestluste ja tiimide üle.

Fleep on meeskondade ja projektipõhise suhtluse platvorm, mille kasutajad saavad omavahel sõnumeid saata ja tööülesandeid jagada. Erinevalt teistest tiimisuhtlusvahenditest on Fleep avatud platvorm, mis tähendab et Fleepi kasutajad saavad suhelda ükskõik kelle teisega Fleepi kasutajatest ning kuuluda mitmesse tiimi sama kontoga. Sealjuures on Fleep ehitatud just tööalasteks vestlusteks ja koostööks, erinevalt näiteks e-kirjadest või Skype’st.

Tasulise paketiga ”Fleep for Business” saavad ettevõtted lisaks tasuta funktsionaalusele ka administratiivse kontrolli oma töötajate kontode, vestluste ja tiimide üle. Fleep for Businessi paketi hind algab viiest eurost kuus kasutaja kohta.

“Meil on hea meel avalikustada Fleep for Businessi pakett, millega teeme järgmise sammu inimeste tööalase kommunikatsiooni ja koostöö paremaks ja mugavamaks tegemisel,” ütles Fleepi tegevjuht Henn Ruukel. “Tasuline pakett tagab Fleepile jätkusuutliku äriplaani – sedasi saame jätkata parima töösuhtlusvahendi ehitamist kõigile oma kasutajatele.”

Fleepi asutasid endised Skype’i töötajad aastal 2012. Fleepi on kaasanud investeeringuid Eesti ja Suurbritannia ingelinvestoritelt, sealhulgas Skype kaasasutajalt Jaan Tallinnalt. Fleepil on olemas nii töölauarakendused kui ka iOSi ja Androidi äpid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.