Uudis

Mänguritele mõeldud Razer Phone sai järje: võimsam sisu ja parem kaamera

Razer tõi avalikkuse ette mänguritele mõeldud Razer Phone’i uue versiooni, kus on alles kõik see, mida pakuti eelmisel aastal, aga ka palju uut.

Telefoni üldine välimus on sarnane eelmise aasta mudelile, kuid sel korral on telefonil klaasist tagumine külg, seega saab kasutada juhtmevaba laadimist. Samuti on tagumisel küljel kaks kaamerat, mis on liikunud telefoni nurgast korpuse keskele.

Seade on ka vee- ning tolmukindel, kuid pakub endiselt kahte esiküljel olevat kõlarit. Võrreldes eelneva aasta mudeliga peaks need olema muutunud võimsamaks. Võimsamaks on muutunud ka 5,7-tolline 120 Hz ekraan, mis on võrreldes eelmise aasta mudeliga 50% eredam.

Telefoni seest leiab 8 GB muutmälu, Snapdragon 845 protsessori ja 64 GB salvestusruumi. Aku on endiselt telefonide kohta väga suur, 4000 mAhi. Uuenenud on ka telefoni jahutussüsteem.

Tarkvaralise poole pealt pakub Razer nüüdsest Razer Cortex teenust, mille abil on võimalik riistvara konkreetse mängu jaoks optimiseerida.

Eelmisel aastal oli Razeri telefoni üheks suurimaks murekohaks kaamera, mida on sel aastal lubaduste kohaselt uuendatud. Seadmel on üks 12-megapiksline kaamera ning üks 13-megapiksline telefoto-kaamera.

Telefoni hind on 799 dollarit.

Märksõnad:

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.