Uudis

Microsoft ostab 26,2 miljardi dollari eest LinkedIni

Microsoft teatas äsja, et ostabärikasutajatele mõeldud sotsiaalvõrgustiku LinkedIn, mis läheb firmale maksma 26,2 miljardit dollarit. Microsoft loodab tehingu lõpule viia selle aasta jooksul.

Esialgu ei tähenda tehing LinkedIni jaoks suuri muutusi, jättes samaks teenuse põhimõtted ning funktsioonid. LinkedIni tegevjuhiks jääb endiselt Jeff Weiner, kes asub aru andma Microsofti juhile Satya Nadellale. Kogu LinkedIni juhtkond on öelnud, et nadpooldavad tehingut täielikult.

"LinkedIni meeskond on loonud suurepärase firma, mis keskendub erinevate maailmade ühendamisele,"Ütles Microsofti juht Satya Nadella pressiteate vahendusel ja lisas, et ühiselt plaanitakse jõuda veelgi kaugemale, ühendades LinkedIni ning Office 365 teenused.

LinkedIni juhatuse esimeesReid Hoffman ütles, et tänane hetk on firma jaoks kui taasasutamine. "Minumeelest on see suurepärane võimalus meie liikmetele ja klientidele ja ma ootan väga, et saaksime ühiselt koostööd alustada," lausus ta.

Viimase aastaga on LinkedIni kui sotsiaalvõrgustiku populaarsus taas kasvanud. Seda suuresti uuele mobiilirakendusele, millega firma hiljuti välja tuli. Samuti on LinkedIn parandanud oma uudisvoo kvaliteeti ning ostnud online õppekeskkonna lynda.com, et siseneda täiesti uuele turule. Kõik see on kaasa toonud kasutajaskonna aastase kasvu tervelt 19% ulatuses, küündides praeguseks juba 400miljoni kasutajani üle maailma.

https://youtube.com/watch?v=-89PWn0QaaY%3Ffeature%3Doembed

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.