Uudis

Microsofti liitreaalsusprillid tulevad peagi ka Eestis müügile

Microsoft andis täna teada, et liitreaalsus-peakomplekt HoloLens tuleb müügile ka Eestis. Seadme hind on aga üle 3000 euro.

HoloLens jõuab ühtekokku müügile 29 uues riigis. Seni oli Eestile lähim koht Saksamaa, kus seadet osta sai. Nüüd saavad ärikasutajad aga seadet hakata ostma siitsamast. Saksamaal küsitakse seadme eest 3300 eurot.

HoloLens jõuab Eestis müügile 1. detsembrist, kuid selleks, et ostmisega varem algust teha, on võimalik saata Microsoftile e-kiri. Rohkem infot leiab selle kohta Microsofti KKK-lehelt.

Microsoft kuulutas HoloLensi esmalt välja 2015. aasta jaanuaris ning 2016. aasta märtsis saadeti see esmakordselt tutvumiseks arendajatele ja äripartneritele nii Ameerika Ühendriikides kui ka Kanadas. Pärast laienemist turgude arv peaaegu kolmekordistub, ulatudes 39-ni.

HoloLens on peamiselt kasutuses ärides, kus töötajatel on tarvis pidevalt infot saada. Näiteks võidakse neid kasutada tootmises, kus töötajale näidatakse prillide abil samme, mida ta järgmiseks tegema peab, mis päästab sind pidevast paberjuhiste vaatamisest. Tavakasutajatele on aga sisu vähe.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.