Uudis

Microsofti värske veebibrauser Edge saab mitu väga ägedat uuendust

Microsoft Edge.Shutterstock

Microsoft tõi mõne kuu eest turule verivärske Edge internetibrauseri, mis põhineb Chromiumi lähtekoodil ja mis on tänaseks oma kasutajamugavuselt ja funktsioonidelt Chrome’ile ja Firefoxile täiesti arvestatavaks rivaaliks saanud. Geeniuse arvustust uue Edge’i kohta saad lugeda siit.

Ettevõte avaldas oma blogis ka tulevikuplaane, kust toome välja kolm olulisemat ja ägedamat uuendused, mis Edge’i ees ootavad.

Esiteks, vertikaalsed vaheaknad. See võiks abiks olla neile, kel kipub pidevalt palju vaheaknaid lahti jääma ning avastavad ennast olukorrast, kus nende vahel navigeerimine. Nüüd näed ka vaheaknaid vertikaalses reas ning

Vertikaalsed vaheaknad. Microsoft

Teiseks, tark kopeerimine ehk smart copy. Microsoft on kopeeri-ja-kleebi süsteemi ümber mõelnud ja varsti saad hiirega ülevalt-alla (või vastupidi) sisu valida nii, et kogu vasakule või paremale jääv tekst kaasa ei tuleks. Smart copy abil peaks ära kaduma ka igasugused vorminguprobleemid, mis sisu brauserist Wordi kopeerides tihtilugu kimbutab.

Tark kopeerimine. Microsoft

Ja kolmandaks Password Monitor, mis on väga oluline uuendus ajal, kui suured andmelekked on juba tavaliseks muutunud. Password Monitor on veebibrauserisse sisse ehitatud funktsioon, mis annab automaatselt teada, kui sinu andmed on mõned veebisaidilt lekkinud.

Password Monitor. Microsoft
Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.