Uudis

Mis on Spotify Vene rulett ja kuidas trendiinimesed seda praegu mängivad?

Relvaga Vene rulett pole nii ohtlik kui halbade lugudega.

Toome teieni täiesti uudse ja põneva mängu reeglid, mida mängida, siis kui kole igav hakkab. Kõik trendikad inimesed seda praegu teevad.

Või vastupidi, sul on lemmiklaul, mida koguaeg kuulda ei tahaks, aga aeg-ajalt ikka ju võiks.

Mäng on väga lihtne ja nimetame selle siinkohal Spotify Vene ruletiks. Mängu mängimiseks peab sul olema Spotify konto. Seda saab mängida üksi, näiteks öösel, kui und ei tule, või koos sõpradega. Näiteks bussipeatuses.

Mäng on oma olemuselt väga lihtne. Loo uus Spotify pleilist ja lisa sellesse üks lugu, mis sulle kohe väga meeldib. Nüüd leia lugu, mis sulle üldse ei meeldi ja lisa seda lugu esitusloendisse kümme korda järjest.

Ettevalmistused tehtud? Hakkame mängima. Ja see on väga lihtne. Vajuta pleilisti ülaservas olevat “Shuffle” suvalises järjekorras lugude esitamise nuppu ja looda põnevusega, et tuleb sinu lemmiklugu. Nagu teame, on võimalus selleks üks kümnele. Kui nii ei läinud, saad vajutada järgmise loo nuppu ja uuesti loota.

Pinge suurendamiseks võid 4G ja Wifi telefonis välja lülitada nii, et andmeid laetaks alla läbi 3G või Edge ühenduse, seega võtab loo mängima hakkamine veidi rohkem aega ja hea loo korral võidurõõm suurem.

Võidu korral premeeri end vabalt valitud auhinnaga.

Head mängimist!

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.