DigiPRO

Mobiilioperaator pakub tasuta teenust, kui lased enda telefoniekraanile reklaamid

Kas oleksid nõus, et sinu telefoni koduekraan näeb välja nagu suurlinnatänav?Foto: Pixabay
See on DigiPRO artikkel. Loe DigiPROst lähemalt siit.

USA idufirma Moolah Mobile koos SurgePhone Wireless hakkab pakkuma uudset teenust, mille puhul sa maksad enda mobiiliarveid reklaamide vaatamisega, mis on sinu telefoni koduekraanil.

Firma juht Vernell Woods ütles, et idufirma pakub juba kinkekaarte ja muid tasusid inimestele, kes lasevad enda telefoni koduekraanil reklaame vaadata. Uus mudel on sellega sarnane, aga kinkekaartide asemel hakkad maksma enda telefoniarveid.

Reklaame ei kuvata telefoni ekraanile mitte suvalisel hetkel, vaid siis, kui sa telefoni reaalselt kasutad, näiteks ühest äpist teise liikumise vahel. Kui reklaamide vaatamise aeg kokku liita, siis Woodsi sõnul vaataks iga päev inimene oma kasutusharumusi muutmata neid kaks kuni kolm tundi.

See lubab katta Surge’i 10-dollarilise igakuise telefonipaketi arve. Kui inimene päeva jooksul piisavalt palju reklaame ei vaata, siis saab ta enda “reklaamivaataja taseme” tõstmiseks pakkumisi vastu võtta või osaleda uuringutes.

Teenus tuleb kõigepealt turule USA-s Floridas, Virginias, Georgias ja Texases, aga aasta lõpuks plaanitakse laieneda 40 000 kohta üle USA.

Küsimus on, kas inimesed ka tegelikult on valmis sellist hulka reklaame vaatama, et pääseda telefoniarvest?

DigiPRO on Eesti parima digiuudiste saidi täiendav teenus kasutajatele, kelle jaoks IT on ka töö.

Telli siit DigiPRO uudiskiri endale postkasti:

  • Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks
  • Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla

Loe DigiPRO kohta lähemalt siit

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses