Uudis

Mobiilse interneti kasutamine väljaspool EL-i muutus Telia klientidele soodsamaks

Eile tõi Telia välja uued interneti nädala- ja päevapaketid, mis pakuvad 45 eestlaste enimkülastatud välisriigis väljaspool Euroopa Liitu varasemaga võrreldes palju soodsamat mobiilse interneti kasutamist.

Uued nädalapaketid sisaldavad kindla tasu (alates 25 euro) eest 0,5 GB kuni 1 GB ulatuses mobiilset internetti.

Nende riikide hulka, kus saab soodsalt ja muretult mobiilset andmesidet tarbida, kuuluvad edaspidi USA ja Venemaa kõrval veel Šveits, Brasiilia, Iisrael, Malaisia, Araabia Ühendemiraadid, Austraalia, Mehhiko, Egiptus ja teised.

“Nädalapakettide koostamisel lähtusime sellest, et keskmiselt on 1 GB nädalas säärane maht, mille puhul ei ole vaja mobiilset internetti reisil üldse välja lülitada,” selgitas Telia Eesti rändlusteenuse juht Helve Rammul.

Tema sõnul pole varem Eestis olnud nii head rändluspakkumist, mis hõlmaks sedavõrd suurt riikide hulka.

Lisaks uutele nädalapakettidele tuli Telia välja ka soodsate päevapakettidega, mis aitavad kontrollida välisriigis viibides päevast internetikasutust.

“Kui varem oli paljudes välisriikides suhteliselt kallis mahupõhine arvestus, siis nüüd saab populaarsetes sihtriikides nagu Indoneesia, Austraalia, Mehhiko, Puerto Rico, Egiptus ning veel 45 välisriiki palju soodsamalt mobiilset internetti kasutada Päevapaketi näol,” selgitas Rammul.

Päevapakettide hinnad algavad olenevalt riigist 7,5 eurost, lõppevad 9 euroga ja sisaldavad 100 MB internetimahtu ühes päevas.

Täpsemalt saab uute nädala- ja päevapakettidega tutvuda Telia veebilehel.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.