Nintendo uus mängukonsool Switch müüdi Eestis läbi

Möödunud reedel Eestis ja mujal maailmas müügile tulnud Nintendo Switch mängukonsool on nii kõikides Euronicsi kauplustes kui ka paljudes suurriikides täielikult läbi müüdud.

Euronics, mis on Nintendo ametlik maaletooja, edasimüüja ja esindaja Eestis, müüs Switch konsooli nii eelmüügis alates jaanuari lõpust kui ka eelmisest reedest kauplustes. Sama päeva õhtuks müüdi täielikult läbi nii värviliste kui ka hallide pultidega Nintendo Switchi komplektid.

Konsool, mida saab mängida nii käes kui teleris

Nintendo Switchiga saab mängida nii teleri ees kui ka kodust eemal viibides, kuna seadmel on 6.2-tolline puutetundlik ekraan ja eemaldatavad Joy-Con mängupuldid. Soovi korral saab konsooli asetada spetsiaalsesse hoidikusse ning jätkata seeläbi mängimist juba teleri ekraanil.

“Ühes konsooliga jõudis reedel müügile kauaoodatud mäng The Legend of Zelda: Breath of the Wild, mis on saadaval üksnes Nintendo mänguseadmetele ning mis on juba pälvinud kõrge hinnangu paljudelt mänguportaalidelt ja ajakirjanikelt,” ütles Euronicsi meelelahutustoodete valdkonnajuht Jan Rist.

Nintendo Switchi müügikomplekti kuulub mängukonsool, Joy-Con mängupuldid, Joy-Coni hoidik (mille külge saab kinnitada mõlemad puldid), Joy-Coni käepaelad, dokkimisalus (mille abil saab konsooli mugavalt teleriga ühendada), HDMI kaabel ning voolukaabel.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.