Uudis

Omniva ei väljastanud tehnilise rikke tõttu saadetisi pakiautomaatidesse

Foto: Scanpix

UUENDATUD: Probleem on nüüd lahendatud ja pakiautomaadid töötavad tavapäraselt.

ORIGINAAL: Omniva kaubamärki kasutav riiklik logistikafirma Eesti Post on koostööpartneri tehnilise rikke tõttu ajutiselt peatanud pakiautomaadist pakkide väljastamise, kirjutab BNS.

Seoses Elisa tehnilise rikkega on neljapäeval ajutiselt peatatud pakiautomaadist ja postkontorist pakkide väljastamine ja palume klientidel pakile mitte järele minna, kirjutab ettevõte kodulehel.

Eesti Post saadab klientidele, kel on saadetis kätte saada, uue SMS-i niipea, kui rike on kõrvaldatud. Ettevõte vabandab ebamugavuste pärast.

Elisa vabandab Omniva klientide ees, sest süsteemi tehnilise vea tõttu edastas Elisa grupi-SMS teenuse raames 24. jaanuaril osadele Omniva klientidele ekslikud sõnumid paki saabumise kohta. Seetõttu said sõnumid ka need kliendid, kel tegelikult pakki oodata ei olnud ning osad kliendid võisid saada ka teavituse vale saadetise kohta.

Sõnumisüsteemi viga on praeguseks kõrvaldatud ning teenus töötab taas korrektselt. Elisa saadab eksliku sõnumi saanud klientidele selle kohta ka personaalse teavituse. Samuti saavad need kliendid, kellel on saadetist oodata, uue sõnumi.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.