Uudis

Parkimisäpp pakub poole hinnaga konkurendi juures parkimist

Barkingu tegevjuht Kustas Kõiv

EuroPark ja Barking sõlmisid koostöökokkuleppe, mis võimaldab Barkingu rakenduse kasutajatel parkida poole odavamalt EuroParki väliparklates. Soodustusega kohtade arv on piiratud ning soodustus kehtib igapäevaselt nendele, kes esimesena parkimist alustavad.

Tallinna autojuhtide jaoks toob liitumine kaasa märkimisväärselt suure võidu, võimaldades kokku hoida igakuistelt parkimistasudelt. Rahaliselt tähendab see ligi 50 000 euro eest parkimisaega iga kuu.

“Barking on oma kolme tegevusaasta jooksul alati jälginud kahte peamist väärtust – kõige soodsamad parkimisvõimalused ja trahvivaba parkimine. Koostöös EuroParkiga võimaldab Barking autojuhtidele neid väärtusi veelgi laiemalt pakkuda,“ kommenteeris koostööd Barkingu tegevjuht Kustas Kõiv.

“EuroPark on turuliidrina teinud olulise arenguhüppe digivaldkonnas. Täiendatud on infosüsteeme, toimub automaatne ja ilma piletita parkimine, välja on arendatud sõiduki numbrituvastus süsteem, erinevad digilahendused ja uued maksevõimalused. EuroParki jaoks on oluline olla kliendile lähedal ning pakkuda parimat klienditeenindust, mistõttu liitumine uute parkimisrakendustega on loogiline samm ettevõtte kasvamisel“ lisas omalt poolt koostööleppe tagamaid selgitades EuroParki tegevjuht Karol Kovanen.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.