Uudis

Pensionireformi uudis suurendas pensionikeskuse e-keskkonna külastatavust 12 korda

Kuvatõmmis LHV "Minu Pension" äpi reklaamvideost.Foto: Kuvatõmmis/LHV

Eilne riigikohtu otsus, millega tunnistatud pensionireform olema põhiseadusega kooskõlas tõi kaasa märgatava külastatavuse tõusu pensionikeskuse e-keskkonnale. 

Huvi oli suur ka LHV loodud mobiiliäpi “Minu Pension” osas, mille töös esines eile mõningaid tõrkeid. Nii pensionikeskuse, kui LHV äpi kaudu saab vaadata, millisesse fondi raha kogutakse ning kuidas on kogutud rahal läinud. 

Tõrkeid esines ka LHV äpis “Minu Pension”

Nasdaq Tallinna turundus- ja kommunikatsioonijuht Ott Raidla ütles Geeniusele, et pensionikeskuse Minu Konto (ehk e-keskkonna) külastajate hulk kasvas riigikohtu otsuse avalikustamise järel hüppeliselt. Külastatavus oli enam kui 12 korda suurem kui tavaliselt.

“Suurest külastajate arvust tingituna oli Pensionikeskuse e-keskkond eile päeval ca tund aega ülekoormatud, misjärel tõstsime veebi tehnilist võimekust. Kui Minu Konto keskkond välja arvata, siis avalduste esitamine ja muude toimingute tegemine ei olnud pensioni infosüsteemis kuidagi takistatud (st avaldusi sai esitada ja muid toiminguid teha pankade kaudu),” lisas ta.

Tänaseks toimivad pensionikeskuse kõik süsteemid tõrgeteta. LHV kommunikatsioonijuht Priit Rum tõdes sarnaselt Raidlale, et eile oli märgata suurenenud huvi äpi “Minu Pension” osas.

Rum lisas, et oli hetk, mil äpp tõrkus, kuid midagi katastroofilist ei olnud ning kui esialgu ei lae äpp infot välja, siis tasub uuesti proovida. 

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.