Uudis

Pi juhtmevaba laadija täidab üheagselt viie kaugel asuva seadme akut

Järjest rohkemad seadmed on toetamas juhtmevaba laadimist, kuid tihtipeale on juhtmevabade laadijate kasutamine siiski mõnevõrra tülikas. Pi on arendamas aga laadijat, mis peaks juhtmevaba laadimise uuele tasemele viima.

Ettevõte on loonud koonusekujulise laadija, mis suudab üheaegselt laadida kuni viite seadet ning seda kuni 30 cm kauguselt. See tähendab, et laadimisaluse võib panna elutoalauale ning kõik pereliikmed saavad lauale asetada oma nutitelefonid või nutikellad, ning akud täituvad ilma probleemidega.

Samuti tähendaks see seda, et kui laadija on laua peal, ning kasutajal on käel toetatud nutikell, siis laeks see ilma käest ära võtmata.

Laadija kasutab samal põhimõttel põhinevat laadimistehnoloogiat kui Qi laadimisstandard. Tänu erilisele algoritmile suudab see aga levida kaugemale ning tabada täpselt õiget seadet, mis laadija läheduses on, vähendades sellega energiakadu.

Mida kaugemal seade laadijast on, seda aeglasemalt see laeb, parima tulemuse saavutamiseks tuleb seda siiski laadijale võimalikult lähedal hoida.

Laadija jõuab müügile 2018. aastal ja selle hind jääb alla 200 dollari.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.