Uudis

Piinlik apsakas: Microsoft tegi kõige viimase Windows 7 uuendusega taustapildid katki

Windows 7 taustapilt.Shutterstock

Windows 7 tugi lõppes 14. jaanuaril, mis tähendas, et sel kuupäeval lasti operatsioonisüsteemile välja kõige viimane uuendus.

Nüüdseks on selgunud, et see kõige viimane värskendus tegi Windowsi taustapildid “katki” ja enamike kasutajate jaoks ilutseb nende enda valitud taustpildi asemel töölaual must taust.

Tegu on Microsofti jaoks piinliku veaga, sest see pidi olema kõige viimaane tasuta uuendusega. Kes oleks soovinud edaspidi Windows 7 jaoks värskendusi saada, pidanuks raha maksma.

Niisiis oli Microsoft valiku ees: kas küsida klientidelt raha, et enda katki tehtud taustapildid korda teha või teha seda tasuta.

Kuigi Microsoft sõnas alguses, et uuendus, mis taustapildid korda teeb, hakkab raha maksma, siis õnneks muutis firma meelt ja nüüd tuuakse uuendus kõigi Windows 7 kasutajateni tasuta.

Sellegipoolest pole Windows 7 peal arvuti jooksutamine kuigi hea mõte, sest kriitilisi turvauuendusi see operatsioonisüsteem enam ei saa. Vaata siit, kuidas Windows 7 täiesti tasuta Windows 10 peale üle viia.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.