Uudis

Pipedrive palkab Portugali kontorisse 100 inimest 

Foto: Pipedrive

2017. aasta veebruaris Lissabonis kontori avanud Pipedrive plaanib selle aasta lõpuks palgata 50 inimest ning 2018. aasta lõpuks tõuseb Portugali Pipedrive’i töötajate arv sajani.

Töötajate paremaks leidmiseks ja ettevõtte tuntuse tõsmiseks tööandjana kohalikus startup kogukonnas korraldas Pipedrive kolmapäeva õhtul foorumi, kus arutati värbamise väljakutsete ning talentide rahuolu ja püsivust mõjutavate tegurite üle. Arutelul osalesid lisaks Pipedrive’i kaasasutajale Martin Henkile Portugali tööstuse valdkonna riigisekretär João Vasconcelos, koostöötamise ala Second Home juht Lucy Crook ning tudengitele suunatud elamispinna broneerimise süsteemi Uniplaces esindaja Francisca Matos.

“Pipedrive otsustas Lissabonis kontori avada, kuna Portugalist on lihtsam leida suuremat hulka spetsiifilise tehnilise taustaga inimesi – nimelt saavad olema umbes pooled Lissaboni kontori töötajatest arendajad. Lisaks on ettevõtte üks tähtsamaid turge Brasiilia ning sellest tulenevalt on meil vaja leida klienditoe töötajaid, kes valdavad portugali keelt,” ütles Henk.

Pipedrive on müügitööriist, mis aitab väikestel müügitiimidel hallata keerukaid või pikki müügiprotsesse. Pipedrive’i müügitarkvara arvestab reaalselt müügiga tegelevate inimeste vajadustega ja lähtub tegevustepõhise müügi filosoofiast.

Lissabonis tegutseb Pipedrive alates 2017. aasta veebruarist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.