Uudis

Sony parandas vea, mis PlayStationeid kokku jooksutas

Kõige viimane Sony konsool praegu: PlayStation 4 Pro.

TÄIENDATUD 16.10.2018: Sony andis teada, et nad on parandanud vea, mis PlayStation 4 lubas sõnumi teel kokku jooksutada.

ORIGINAAL 14.10.2018: PlayStation 4 kasutajaid on kummitamas uus probleem, kus postkasti võib saabuda sõnum, mis terve konsooli kokku jooksutab.

Redditis leviva info kohaselt on tegu loetamatu sõnumiga, mille avamisel jookseb konsool kokku. Mõnikord võib probleem olla nõnda tõsine, et konsooli edasikasutamiseks tuleb sellele teha tehasesätete lähtestamine.

Üks kasutaja kirjeldas olukorda, kus nad mängisid meeskonnaga mängu “Rainbow Six: Siege” ning vastasmeeskonna mängija saatis libakonto abil talle ja tervele ta meeskonnale sõnumi, mis nende konsooli kokku jooksutas.

Selleks, et ennast kaitsta, on võimalik muuta sõnumite saatmise sätteid, et neid saaks saata vaid sõbrad. Selleks tuleb meenüüd navigeerida järgmiselt: Settings > Account Management > Privacy Settings > Enter your password > Personal Info | Messaging.

Kui sõnum on juba saabunud, siis võib abi olla PlayStationi Androidi või iOS-i äpist, mille kaudu tuleks sõnum kustutada enne, kui konsool sisse lülitatakse.

Pole teada, mis probleemi põhjustab või millal see lahenduse saab.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.