Uudis

Populaarse VLC meediamängija Androidi versioon sai 5 olulist uuendust, tagasi on Android Auto tugi

Androidi VLC-mängija.

Androidi seadmetele tuli välja VLC videomängija oluline uuendus versiooninumbriga 3.2 ning see versioon on saadaval seadmetele, mis on Android 4.2 või uuema versiooni peal.

Olulisi uuendusi on viis. Esiteks, enam ei pea laskma VLC rakendusel skännida tervet telefoni mälu. Selle asemel on lisatud variant, mille läbi võib valida kausta, kust äpp otsib meediafaile.

Kuid on olemas ka võimalus, et saab kasutada ise sisse ehitatud failibrauserit meediafailide käsitsi otsimiseks.

Teiseks, nüüd toetab VLC rakendus ka otseteid. Selleks tuleb teha pikk vajutus VLC ikooni peale. VLC Androidi rakenduse arendajad planeerivad tulevikus teha otseteed kasutajetele kohendatavaks.

VLC toetab nüüd otseteid.

Kolmandaks, rakendus sorteerib nüüd  videoid automaatselt kaustadesse. Grupeerimise eelistusi saab muuta Settings > Video > Group videos ning samast kohast saab ka seda funktsionaalsust välja lülitada.

Neljandaks, VLC arendajad tõid tagasi Android Auto toe.

Android Auto vaade näeb välja selline.

Viiendaks, VLC Android TV versioon pakub võimalust näha viimati lisatuid videoid Android TV koduekraanilt ning saab vaadata ka videote eelvaateid, kui valid video.

Parem telerivaade.

Ühtlasi näeb VLC äppi failibrauseris nüüd kausta aadressi. Lisatud on ka USB-On-The-Go tugi.

Kaustu on võimalik lemmikuteks lisada, et tihti külastatud kaustu hiljem lihtsam leida oleks ja palju muid väiksemaid uuendusi, mida siin eraldi välja tooma ei hakka.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.