Uudis

Said jõuludeks esimest korda Androidi? Tõmba need 5 rakendust

Foto: Scanpix/Omar Marques.

Uue nutiseadme karbist välja võtmise ja esmakordse seadistamise protsess on paljude jaoks sama oluline kui kingitus ise. Androidi puhul on hulgaliselt olulisi rakendusi juba telefonis olemas, kuna kõik Google’i rakendused tulevad tavaliselt juba automaatselt kaasa.

Pakume välja viis rakendust, mille iga uus Androidi seadme omanik endale esimese asjana tõmbama peaks, et elu lihtsamaks ja mugavamaks teha.

1. Snapseed

Tõenäoliselt parim tasuta piltide töötlemise rakendus, mille iga veidigi fotograafiast huvituv inimene oma seadmesse tõmbama peaks.

Lihtsate menüüdega rakendus lubab muuta piltide peamisi parameetreid, nagu heledus, kontrast ja värvid, kuid ühtlasi on rakenduses olemas palju keerulisemad ja peenemad tööriistad, et piltidel kasvõi pisikesi detaile muuta.

2. Messenger/Whatsapp

Kaks populaarseimat sõnumirakendust, mis tänapäeval praktiliselt kõikidel nutiseadmete omanikel olemas on.

3. Spotify

Tasuta või tasuline, muusikarakenduste seas valitseb Spotify ja põhjusega. Pühade ajal on enamasti käimas ka kampaaniad, kus võimalik premium-versioon soodsa hinnaga mitmeks kuuks soetada.

4. Kodupanga rakendus

Nutiseadmes maksete tegemine on üks tõeliselt mugav lahendus ning praeguseks on igal suuremal pangal välja arendatud eraldi rakendus, mis tuleks telefoni tõmmata ning endale sobiva autentimisvahendiga ühendada. Millise autentimisvahendiga? Loe edasi.

5. Smart-ID

Tasuta, mugav ja telefonis. Smart-ID seadistamine võtab arvuti ja ID-kaardi lugeja olemasolekul aega vaid mõne minuti ning seejärel võid ID-kaardi kui autentimisvahendi sahtlisse jätta, sest telefonis on kõik korduvalt kiirem.

Märksõnad:

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses