Uudis

Samsung Galaxy Note 9 hind on Eestis nüüd langenud juba 350 euro võrra

Samsung Galaxy Note 9 tagantvaates.Foto: Geenius

Eelmise aasta augusti lõpus 1000-eurose hinnasildiga müügile tulnud Samsungi eelmise tippmudeli Galaxy Note 9 hind (128 GB) on nüüd langenud Eestis 656 euro juurde. See on peaaegu 350 eurot vähem kui telefoni eest algselt küsiti.

Eelmisel aastal kirjutas Hans Lõugas seda telefoni arvustades, et puutepliaatsiga Samsung Note 9 on telefon tõelise 1% jaoks. Erilise probleemina tõi ta välja telefoni kõrge hinna, mis ka negatiivse ostusoovituse kaasa tõi.

“Lõpuks langeb pilk hinnalipikule, milleks on tuhat eurot. 1000 €! Olgu, faktiliselt on see number tegelikult 999, aga see on vaid hinnapsühholoogia. Samsung ei käi siin avastamata radadel, sest neljakohaline summa tuleb ka kobedama iPhone’i eest läbi käia,” kirjutas ta tollal.

“Kas hinnavahe on seda kõike väärt? 1% jaoks võib olla, teiste jaoks mitte,” võrdles ta seda Samsungi Galaxy S9+-iga. Nüüd on aga hind langenud oluliselt.

Samsung Galaxy S9+ koos 64 GB andmemahuga maksab praegu kõige odavamas kohas 538 eurot. Aga kui tahad 128 GB mälu ja puutepliiatsit, siis seda Galaxy S9+ ei paku (selle raha eest).

Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.