Uudis

Ei, Samsung ei ole müünud miljon 2000-eurost volditavat telefoni Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold.Foto: Shutterstock

Täiendatud: Samsungi esindaja ütles Lõuna-Koera meediale, et Samsung ei ole tegelikult müünud miljonit Galaxy Fold volditavat telefoni, hoolimata sellest, et firma president seda väitis.

“Young Sohn võis selle numbri segamini ajada meie selle aasta müügisihiga,” ütles firma esindaja. Kui palju Galaxy Fold telefone tegelikult müüdud on firma avaldama nõus ei olnud, öeldes vaid, et nende sihtmärk selleks aastaks on 500 000 telefoni.

Originaal 13.12.2019: Samsung on müünud miljon Galaxy Fold volditavat telefoni, ütles Samsung Electronicsi president Young Sohn TechCrunchi Distrupt üritusel Berliinis.

See on üllatavalt kõrge number, sest üllatavalt suur oli ka Galaxy Fold hind – umbes 2000 eurot. Telefon tuli müügile alles septembris ning Eestisse seda müügile oodata ei ole.

Nii Samsung, Huawei kui ka Apple müüvad igas kvartalis küll telefone kümnetes miljonites, kuid sellise hinnaga ja täiesti tõestamata uue tootena on Galaxy Foldi müüginumbrid üllatavalt kõrged.

Tuletame meelde – Samsungi esimene volditav telefon pidi müügile tulema juba mais, kuid sellel ilmnesid mitmed tehnilised probleemid, need lagunesid arvustajate käes ära ning telefoni müükijõudmist lükati edasi.

Samsung parandas seejärel telefoni ehitust, muutis seda tugevamaks ning paistab, et nüüd enam nende kvaliteediga probleeme pole.

Huawei ei ole teada andnud, palju on müüdud samal ajal välja tulnud nende volditavat telefoni Mate X.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.