Uudis

Samsung tõi müügile uue hiigelsuure 55-tollise kumera mängurimonitori

Samsung avalikustas uue hiiglasliku monitori.Foto: Samsung

Samsung tõi Eestis ja mujal maailmas poelettidele suure arvutimänguritele suunatud monitori Odyssey ARK. Tegu on 55-tollise kumera monitoriga, mis pakub lisaks paljudele mängimiseks mõeldud funktsioonidele ka 165 Hz värskendussagedust ja 1 ms reageerimiskiirust.

„Kui arvestada, et paljud täna eestlaste kodudes olevad nutitelereid on 55-tollised, siis on Odyssey ARK tõepoolest väga suur. Samas on monitor kumer, mis muudab sellele lähedal istudes vaatamiskogemuse täiesti normaalseks,“ ütles Samsungi Eesti tootekoolitaja Erko Ensling.

Odyssey ARK monitoril on mitmekülgne jalg, mille abil saab ekraani ka püstisesse asendisse keerata. Monitor on niivõrd suur, et vertikaalses asendis oleks justkui kolm 27-tollist 16:9 ekraani üksteise peale laotud. Ekraaniga tuleb kaasa ka pult, millega saab mugavalt ekraanisätteid muuta. Puldil on lisaks ka päikesepaneel ja USB-C pesa, kust saab patareide vahetamise asemel seadet laadida.

Peale 4K resolutsiooni on ekraanil HDR Quantum Mini LED paneel. Monitor on kaetud mattkattega ning toetab AMD FreeSync Pro tehnoloogiat.

Monitoril on neli Dolby Atmos toega kõlarit ja kaks seadme keskosas asuvat basskõlarit. Kõlaritega koos on monitoril Samsungi uus Sound Dome tehnoloogia, mis analüüsib seadmest tulevat heli ja muudab selle ruumiliseks ning rikkalikumaks.

Odyssey ARK on juba praegu Eestis müügil ning selle hind algab 2965 eurost.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.