Uudis

Samsung tõi turule uue Galaxy Watch Active 2 nutikella

Samsung tutvustas eile õhtul uut nutikella Galaxy Watch Active 2, mis on saadaval kahes suuruses ning valikus on ka LTE toega mudel, et sellega soovi korral kõnesid teha või muusikat striimida ilma, et telefon peaks läheduses olema.

Kellast on kaks mudelit – 44mm ja 40mm sihverplaadiga variant. Mõlemat kella on omakorda võimalik muretseda kahest materjalist korpusega – alumiiniumist või roostevabast terasest.

Alumiiniumist mudeliga on karbis kaasas mugav kummist käerihm ja terasest mudelil nahast käerihm, mida on jätkuvalt võimalik kõigil mudelitel ka vahetada, et kasutaja saaks just endale kõige sobivama lahenduse.

Üks suuremaid muutusi võrreldes eelmise, vaid pool aastat vana Galaxy Watch Active mudeliga on see, et kella ekraani ümber on puutetundlik rõngas, mida mööda sõrmega kerides saab kella juhtida. Varem on Samsungi kelladel olnud samasugune rõngas, kuid mitte puutetundlik, vaid füüsiliselt liikuv.

LTE ehk e-SIMi toega on kella terasest mudelid, mis tähendab, et nendega on soovi korral võimalik mobiilivõrku ühenduda ja telefonikõnesid vastu võtta või muusikat kuulata nii, et telefoni ennast üldse läheduses polegi. Seega võib näiteks jooksma minnes Spotify mängima panna ja telefoni koju jätta.

Jätkuvalt on kellal erksate värvidega Super AMOLED ekraan ja kõik vajalikud funktsioonid igapäevasteks tegevusteks ja treeninguteks. Kokku on võimalik valida üle 39 eri treeningu tüübi vahel, mille hulka kuuluvad näiteks jooksmine, kõndimine, rattasõit, ujumine või sõudmine.

Uuendatud on ka kella sensorid tagaküljel, mis suudavad nüüd koguda infot kasutaja tegevuse kohta veelgi kiiremini. Lisaks on kell ka IP68 reitinguga veekindel.

Galaxy Watch Active’i kasutamiseks pole vajalik Samsungi telefon, sest see töötab nii teiste Androidi-telefonide kui iPhone’iga.

Uus Galaxy Watch Active 2 tuleb Eestis müügile septembris ja värvivalikus on hõbedane, must ja kuldne.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.