Uudis

Samsung tõi välja uued Watch5 nutikellad ning Buds2 Pro juhtmevabad kõrvasisesed klapid

Lisaks uutele volditavatele telefonidele tutvustas Samsung ka kahte uut Watch5 seeria nutikella ning Buds2 Pro nimelisi kõrvasiseseid juhtmevabasid kõrvaklappe.

Watch5 ja Watch5 Pro

Watch5 on eelmise põlvkonna tavamudeli uus versioon, mis välimuselt pea muutumatu. Endiselt on kell saadaval 40 ja 44 mm suuruses.

Watch5

Suuremal kellal on 1,4-tolline ning väiksemal 1,2-tolline AMOLED ekraan. Samsungi sõnul on aga võrreldes varasema mudeliga kasutatud uut tugevdatud ekraanikatet, mis peaks olema 60 protsenti tugevam. Ka aku mahutavust on suurendatud 15 protsendi võrra.

Watch5 Pro vahetab aga välja Watch4 Classic mudeli ning toob muudatusi ka välimuses. Enam pole uuel kellal keerlevat juhtketast vaid see on asendatud digitaalse variandiga, mida saab kasutada ekraanil näppu libistades.

Watch5 Pro

Pro mudel on 45 mm suurusega ning selle sisse on mahutatud 1,4-tolline AMOLED ekraan. Eelkõige on see suunatud spordihuvilistele ning seda silmas pidades on kasutatud titaani korpuse valmistamisel. Silikoonrihma jaoks aga mugavat magnetkinnitust.  Võrreldes Watch5 mudeliga on Prol ka suurem aku – 590 mAh-d.

5. seeria kellad võimaldavad kasutajal mõõta randmelt pulssi, teha EKG-d, mõõta kehakoostist, vere hapnikusisaldust ning keha stressitaset. Samuti jälgib kell unekvaliteeti ning oskab anda soovitusi parema une jaoks. Lisaks suudab see tuvastada ka norskamist.

Seest leiab kellal Exynos W920 kiibi koos 1,5 GB RAM mälu ning 16 GB sisemäluga. Kellad kasutavad endiselt Wear OS operatsioonisüsteemi, mis võimaldab mitmeid Google’i teenuseid otse kellalt kasutada.

Galaxy Buds2 Pro

Galaxy Buds2 Pro

Buds2 Pro kõrvaklapid on toodud asendama seni kõige võimsamat Buds Pro mudelit. Uued klapid on välimiselt läinud 15 protsendi võrra väiksemaks ning võimaldavad koos sisselülitatud mürasummutusega 5 tundi järjest kuulamist, koos karbiga kuni 18 tundi. Samad numbrid ilma mürasummutust kasutamata on vastavalt 8 ja 29 tundi.

Uued klapid toetavad nüüd 24 bitist Hi-Fi heli varasema 16 biti asemel.

Nii Watch5, Watch5 Pro kui ka Galaxy Buds2 Pro mudeleid saab eeltellida alates tänasest ning poodidest soetada alates 26. augustist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.